2014
- Josetxo Mujika, 3. Ansoko neguko triatloian, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, neguko triatloian Espainiako txapeldun, 55-59 mailan
- Josetxo Mujika, esprint distantziako duatloian Euskadiko txapeldunorde, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, 2. Sopelako duatloian, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Mungiako duatloian garaile, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Isabako neguko triatloian garaile, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, neguko triatloieko Euskadiko txapeldunorde
- Josetxo Mujika, neguko triatloieko Euskadiko txapeldun, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, 3. Oñatiko duatloian, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Gipuzkoako distantzia motzeko duatloieko txapeldun, beterano II mailan
- Ibone Sanchez, 2. Altsasuko duatloian
- Josetxo Mujika, Altsasuko duatloian garaile, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Arbizuko duatloian garaile, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Gernikako duatloian garaile, beterano II mailan
- Ibone Sanchez, Azkoitiko duatloian garaile
- Ibone Sanchez, Euskadiko txapeldun distantzia motzeko duatloian
- Nesken Taldea, garaile Senpereko triatloian
- Ibone Sanchez, Gorlizeko triatloian txapeldun
- Ibone Sanchez, Euskadiko triatloi olinpikoan txapeldunorde
- Ibone Sanchez, 3. Sestaoko triatloi olinpikoan
- Ibone Sanchez, Tarragonako Skoda Triathlon Seriesean txapeldunorde
- Ibone Sanchez, Nojako akuatloian txapeldunorde
- Ibone Sanchez, Zizurko akuatloian txapeldun
- Uxue Fernandez, Ibarrako mendiko duatloian garaile, elite mailan
- Josetxo Mujika, Ironman Mallorcako txapeldun, 55-59 adin taldean
2013
- Josetxo Mujika, neguko triatloian Espainiako txapeldun, 55-59 mailan
- Juan Carlos Rueda, 3. Barakaldoko duatloian, beterano I mailan
- Josetxo Mujika, Erronkariko neguko triatloian garaile, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, neguko triatloian Euskadiko txapeldun, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Euskadiko txapeldun duatloi motzean, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Durangoko duatloian txapeldun, beterano II mailan
- Ibone Sanchez, 2. Basauriko duatloian
- Uxue Fernandez, 3. Basauriko duatloian
- Josetxo Mujika, Basauriko duatloian garaile, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Oñatiko duatloian garaile, beterano II mailan
- Nesken Taldea, 2. Altsasuko duatloian
- Josetxo Mujika, Altsasuko duatloian garaile, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, 3. Zornotzako duatloian, beterano II mailan
- Ibone Sanchez, 2. Gernikako nazioarteko duatloian
- Nesken taldea, Eguesibarreko erlojupeko duatloian garaile
- Ibone Sanchez, 2. Bermeoko triatloian
- Ibone Sanchez, 3. Debako triatloian
- Ibone Sanchez, Euskadiko txapeldunorde esprint distantziako triatloian
- Josetxo Mujika, 2. Lanzaroteko Ironmanean, 55-59 adin taldean
- Ibone Sanchez, 2. Hondarribiko triatloian
- Nesken taldea, 3. Hondarribiko triatloian
- Ibone Sanchez, 2. Ondarruko triatloian
- Ibone Sanchez, Aritzalekuko triatloian garaile
- Ibone Sanchez, 3. Lekeitioko triatloian
- Nesken taldea, Lekeitioko triatloian garaile
- Ibone Sanchez, 3. Donostiako nazioarteko triatloian
- Nesken taldea, Donostiako nazioarteko triatloian garaile
- Ibone Sanchez, Gipuzkoako txapeldun triatloi olinpikoan
- Ibone Sanchez, Euskadiko txapeldun triatloi olinpikoan
- Nesken taldea, Euskadiko txapeldun triatloi olinpikoan
- Josetxo Mujika, garaile Garaiko triatloian, beterano II mailan
- Mutilen taldea, 2. Garaiko triatloian
- Josetxo Mujika, Euskadiko txapeldun, distantzia Erdiko triatloian, beterano II mailan
- Mutilen taldea, 2. Euskadiko txapelketan distantzia Erdiko triatloian
- Ibone Sanchez, Plentziako akuatloian garaile
- José Manuel Benítez, 3. Euskadiko akuatloi txapelketan, beterano I mailan
- Ibone Sanchez, Euskadiko txapeldun akuatloian
- Nesken taldea, garaile Tuterako triatloian
- Ibone Sanchez, 2. CN Pamplonako triatloian
- Nesken taldea, garaile CN Pamplonako triatloian
- Ibone Sanchez, 2. Nojako akuatloian
- Ibone Sanchez, Parejako triatloian garaile
- Ibone Sanchez, Donostiako Wild Wolf Triathlon Series by Polar triatloian garaile
- Mutilen taldea, Euskal Herriko duatloi zirkuituko txapeldunorde
- Ibone Sanchez, Euskal Herriko triatloi zirkuituko txapeldun
- Nesken taldea, Euskal Herriko triatloi zirkuituko txapeldunorde
2012
- Josetxo Mujika, neguko triatloian Espainiako txapeldun, 55-59 mailan
- Josetxo Mujika, Isabako neguko triatloian txapeldun, beterano II mailan.
- Josetxo Mujika, neguko triatloian Euskadiko txapeldun, beterano II mailan.
- Josetxo Mujika, Oñatiko duatloiko txapeldun, beterano II mailan.
- Josetxo Mujika, Gipuzkoako txapeldun distantzia motzeko duatloian, beterano II mailan.
- Josetxo Mujika, Basauriko duatloiko txapeldun, beterano II mailan.
- Mutilen taldea, 3. Altsasuko duatloian.
- Josetxo Mujika, Altsasuko duatloiko txapeldun, beterano II mailan.
- Josetxo Mujika, Durangoko duatloiko txapeldun, beterano II mailan.
- Josetxo Mujika, Euskadiko txapeldun distantzia motzeko duatloian, beterano II mailan.
- Lorena Hernandez, Villa de Gijón duatloiko txapeldun, 25-29 adin taldean
- Ivan Gonzalez, 3. Villa de Gijón duatloian, 25-29 adin taldean
- Josetxo Mujika, Gernikako duatloiko txapeldun, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Euskadiko txapeldun esprint distantziako duatloian, beterano II mailan
- Gurutze Altuna, Benasqueko neguko triatloiko txapeldun
- Aintxiñe Kerejeta, Galileako III. duatloiko txapeldunorde
- Josetxo Mujika, Azkoitiko duatloian garaile, beterano ll mailan
- Josetxo Mujika, Bermeoko triatloian 3. beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Euskadiko triatloi esprint txapelketan 3. beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Bilboko triatloian txapeldun, beterano II mailan
- Ibone Sanchez, 3. Hondarribiko triatloian
- Nesken taldea, 3. Hondarribiko triatloian
- Ibone Sanchez, Gipuzkoako triatloi esprint txapelketan txapeldunorde
- Nesken taldea, Gipuzkoako triatloi esprint txapelketan txapeldunorde
- Josetxo Mujika, Ondarroako triatloian 2., beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Euskadiko triatloi olinpikoko txapeldunorde, beterano II mailan
- Ibone Sanchez, 2. Donostiako triatloian
- Ibone Sanchez, Donostiako triatloian txapeldun, sub23 mailan
- Nesken taldea, 2. Donostiako triatloian
- Ibone Sanchez, Gipuzkoako txapeldunorde triatloi olinpikoan
- Ibone Sanchez, 2. Tuterako triatloian
- Ibone Sanchez, Tuterako triatloian garaile, 23 urtez azpikoen mailan
- Ibone Sanchez, 2. CN Pamplonako triatloian
- Ibone Sanchez, CN Pamplonako triatloian garaile, 23 urtez azpikoen mailan
- Ibone Sanchez, Barakaldoko triatloian garaile
- Ibone Sanchez, 3. Pontevedrako triatloian, 23 urtez azpikoen mailan
- Ibone Sanchez, Plentziako akuatloian txapeldun
- Ibone Sanchez, Euskadiko txapeldun akuatloian
- Ibone Sanchez, 2. Nojako akuatloian
- Ibone Sanchez, Nojako akuatloian garaile, 23 urtez azpikoen mailan
- Ibone Sanchez, 2. Parejako triatloian
- Josetxo Mujika, Euskal duatloi zirkuituko txapeldunorde, beterano II mailan
- Ibone Sanchez, Euskal triatloi zirkuituko txapeldunorde, 23 urtez azpikoen mailan
- Uxue Fernandez, Zubietako mendi duatloian txapeldunorde
- Ibone Sanchez, 2. Orozkoko duatloian
2011
- Josetxo Mujika, neguko triatloian Espainiako txapeldun, 50-54 mailan
- Gema Hernandez, neguko triatloian Espainiako txapeldunorde, 30-34 mailan
- Gema Hernandez, Rivaseko duatloian txapeldunorde, bere adin taldean txapeldun
- Josetxo Mujika, Mungiako duatloian txapeldun, beterano II mailan
- Gema Hernandez, neguko triatloian Euskadiko txapeldun
- Josetxo Mujika, neguko triatloian Euskadiko txapeldun, beterano II mailan
- Gema Hernandez, 3. Isabako neguko triatloian
- Ibone Sanchez, Basauriko duatloian txapeldun, 23 urtez azpikoetan
- Ibone Sanchez, duatloi esprintean Euskadiko txapeldun, 23 urtez azpikoetan
- Josetxo Mujika, Oñatiko duatloian txapeldun, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, duatloi motzean Euskadiko txapeldun, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Durangoko duatloian txapeldun, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, duatloi luzean Euskadiko txapeldun, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Arrigorriagako duatloian txapeldun, beterano II mailan
- Gema Hernández, Espainiako txapeldun duatloian, 30-35 adin taldean
- Josetxo Mujika, Eibarko duatloian txapeldun, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, esprint duatloian Gipuzkoako txapeldun, beterano II mailan
- Eduardo Pérez, esprint duatloian Gipuzkoako txapeldunorde, beterano I mailan
- Josetxo Mujika, Bermeoko triatloian txapeldun, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Bilboko duatloian txapeldun, beterano II mailan
- Nesken taldea, 3. Hondarribiko triatloian
- Josetxo Mujika, Hondarribiko triatloian txapeldun, beterano II mailan
- Gema Hernández, 3. Gipuzkoako distantzia Ertaineko triatloi txapelketan
- Josetxo Mujika, Zarauzko triatloian txapeldun, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Gipuzkoako txapeldun distantzia Ertaineko triatloian , beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Gipuzkoako VI. esprint triatloian txapeldunorde, beterano II mailan
- Ainhoa García, 3. Gipuzkoako esprint triatloi txapelketan
- Josetxo Mujika, Gipuzkoako esprint triatloian txapeldunorde, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Lekeitioko triatloian txapeldun, beterano II mailan
- Nesken taldea, 3. Lekeitioko triatloian
- Josetxo Mujika, Euskadiko txapeldun esprint triatloian, beterano II mailan
- Nesken taldea, 3. Euskadiko esprint triatloi txapelketan
- Nesken taldea, 2. Donostiako erlojupeko superesprint triatloian
- Josetxo Mujika, Onditz oroituaz nazioarteko triatloian txapeldun, beterano II mailan
- Juan Carlos Rueda, Garaiko triatloian txapeldun, beterano I mailan
- Gema Hernández, 3. Tuterako triatloian
- Josetxo Mujika, Tuterako triatloian txapeldunorde, beterano II mailan
- Nesken taldea, Tuterako triatloian garaile
- Ibone Sanchez, Plentziako akuatloian txapeldun
- Ibone Sanchez, Euskadiko txapeldun akuatloian
- Gema Hernández, 3. “Triathlon Series By Polar” triatloiean
- Nesken taldea, Ama Zuri triatloi esprintean garaile
- Ainhoa García, distantzia Ertaineko triatloian Espainiako txapeldun, 30-35 adin taldean
- Aintxiñe Kerejeta, El Rasilloko triatloian txapeldunorde
- Gema Hernández, 3. Allarizeko triatloian
- Gema Hernández, 2. Barakaldoko triatloian
- Gurutze Altuna, Urduñako duatloi krosean garaile
- Josetxo Mujika, duatloi zirkuituan txapeldunorde (garaile beterano II mailan)
- Josetxo Mujika, triatloi zirkuituan txapeldunorde beterano II mailan
2010
- Josetxo Mujika, neguko triatloian Espainiako txapeldun, bere mailan
- Nesken taldea, Basauriko duatloian garaile
- Gurutze Altuna, Gipuzkoako duatloi motz txapelketako txapeldunorde
- Nesken taldea, Oñatiko duatloian garaile
- Aintxiñe Kerejeta, 3. Galileako duatloian
- Josetxo Mujika, Euskadiko duatloi luze txapelketako txapeldun, beterano II mailan
- Nesken taldea, San Adriango duatloian garaile
- Nesken taldea, Azkoitiko duatloian garaile
- Nesken taldea, Senpereko erlojupeko triatloian txapeldunorde
- Nesken taldea, Ermuako duatloian garaile
- Nesken taldea, Altsasuko duatloian garaile
- Gurutze Altuna, 3. Altsasuko duatloian
- Nesken taldea, duatloi zirkuituko garaile
- Josetxo Mujika, Euskadiko triatloi esprint txapelketako txapeldun, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Euskadiko triatloi olinpiko txapelketako txapeldun, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Euskadiko triatloi luzeko txapelketako txapeldun, beterano II mailan
- Gema Hernandez, Gipuzkoako txapeldun esprint triatloian
- Gema Hernandez, Madrileko triatloiko txapeldun, 30-35 adin taldean ♣
- José Manuel Benitez, Gipuzkoako txapeldun esprint triatloian, beterano I mailan
- Josetxo Mujika, Gipuzkoako txapeldun esprint triatloian, beterano II mailan
- Jon Azpiazu, Europako triatloi luzeko txapeldunorde, 25-29 adin taldean
- Jon Azpiazu, 3. La Capleko Iroman erdian
- Josetxo Mujika, 2. Euskadiko akuatloi txapelketan, beterano II mailan
- José Manuel Benítez, 3. Euskadiko akuatloi txapelketan, beterano I mailan
- Aitor Alberdi, UK Ironman-eko txapeldun, 25-29 adin taldean
- Josetxo Mujika, Iruñeko triatloiko txapeldun, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Euskadiko duatloi kroseko txapeldun, beterano II mailan
- Gurutze Altuna, 2010 duatloi zirkuituko txapeldunorde
- Nesken taldea, 2010 duatloi zirkuituko txapeldun
- Mutilen taldea, 2010 duatloi zirkuituan 4. postuan
- Josetxo Mujika, 2010 triatloi zirkuituan garaile, beterano II mailan
2009
- Nesken taldea, Ondarroako triatloian garaile
- Nesken taldea, Euskadiko duatloi zirkuituko txapeldun orde
- Nesken taldea, Euskadiko triatloi zirkuituan hirugarren
- Josetxo Mujika, Espainiako txapeldun neguko triatloian, beterano II mailan
- Jon Azpiazu, Espainiako txapeldun distantzia luzeko triatloian, 25-29 adin taldean
- Aitor Alberdi, Euskal Herriko sariko txapeldun
- Aitor Alberdi, Aritzalekuko triatloiko garaile
- Josetxo Mujika, Euskadiko triatloiko zirkuituko txapeldun, beterano II mailan
- Josetxo Mujika, Euskadiko duatloiko txapeldunorde, beterano II mailan
- Aitor Alberdi, Guadalajarako triatloian txapeldunorde
- Joseba Alberdi, Euskadiko txapeldunorde distantzia luzeko triatloian, SUB23 mailan